16ch Līdzsvarotu audio optisko šķiedru Transīvers un Uztvērējs līdzsvarotas XLR audio pa optisko audio Digitālā šķiedras media converter

Novērtējums 

Jauns produkts

Pieejams

1000 vienības:

€441.00

16 CH Līdzsvarotu Audio(XLR), Lai Optiskās Šķiedras atbalsts 16 Kanālu līdzsvarotu audio 16-bitu digitāli kodēts broadcast kvalitātes līdzsvarotu audio vairāk nekā vienu multi-mode vai single-mode optisko šķiedru.Šo optisko raidītāju un optisko uztvērēju, parasti tiek izmantoti pieteikumus Noma, Iestudējumus, Teātris, Stadions, atrakciju Parki, Broadcast/Studio, CCTV audio un Profesionālās AV programmas, utt., un ir pieejami par stand-alone, vai rack-mount iekārtas.FC, ST vai SC optiskie savienotāji, ir obligāta.

Plug and Play dizains nodrošina izlīdzināšana-bezmaksas uzstādīšana un darbība, kā arī optiskās korekcijas nav vajadzīgas.LED indikatori ir paredzēti, lai uzreiz uzraudzīt sistēmas darbības statusu.

Specifikācijas

Viļņa

1310nm&1470nm~1610nm

Izejas Jauda

-9~ -3dBm / -5~0dBm

Optiskās šķiedras

50/125u multimodālu,62.5/125u multimodālu,9/125u vienā režīmā

Rx jutība

-25dBm

Optiskā pieslēgvieta

FC /ST /SC /LC (nav obligāts)

Attālums

0~500M (MM) / 0~20KM/40KM/60KM/80 KM (SM)

Līdzsvarota Audio

Kanālu skaits

16

Ievades Savienotājs

XLR(sieviešu)

Izejas Savienotājs

XLR(vīriešu)

Ieejas / Izejas Pretestība

10K Ohm

Ievades kapacitāte LĪNIJAS ieejas

10 pF

Max ieejas/izejas spriegums

1.0 Vp-p

Reakcija Uz Frekvenci

20 Hz~24kHz @±3dB

Paraugu Kursi No

48 khz

SNR

> 80dB

Elektrisko Un Mehānisko

Strāvas Adapteris:

AC 90V~240V

Strāvas Patēriņš:

Uzstādīšana

19" 1U rack mount šasijas

Piegādes Svars:

(ietilpst Raidītājs & Uztvērējs ) 7kg

Vides

Darbības Temperatūra:

-20°C ~ +75°C

Uzglabāšanas Temperatūra:

-40°C ~ +85°C

Relatīvais Mitrums:

0% ~ 95% (bez kondensācijas)

MTBF:

>100,000 stundas

Iepakojuma saraksts

1 Pāris (Raidītājs & Uztvērējs)

2 x Strāvas padeve

1 x Lietotāja pamācība Kā ar mums sazināties?Allen atbildēsim jums asap .

Wahtsapp/Wechat: +8618620399779

TradeManager:cn1519446781jiep

Tagi: šķiedras transīvers, adapteris karaoke, optisko raidītāju, slēdzis fibra rūpniecības, šķiedras slēdzis, otg rca, Audio Signāla, optiskās šķiedras slēdzis, optisko raidītāju, cabl xlr
Viļņa 1310/1550nm
Zīmola Nosaukums sevenlayer
Type3 audio fiber optic
Vienuma Tips Optisko Raidītāju & Uztvērējs
Izmērs 20*20*30CM
Pārraides attālums 20km
Type2 audio Digitālā šķiedras
Modeļa Numurs JYD-16AP-T/R
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
type1 šķiedras media converter
type4 atlikums audio
Kontaktdakšas Tips US
Preces nosaukums Līdzsvarota Audio(XLR) ar Optisko Šķiedru
Strāvas Padeve AC100V-240V(50-60HZ)
Skaņas tips XLR līdzsvarotu audio

Uzrakstīt recenziju

16ch Līdzsvarotu audio optisko šķiedru Transīvers un Uztvērējs līdzsvarotas XLR audio pa optisko audio Digitālā šķiedras media converter

16ch Līdzsvarotu audio optisko šķiedru Transīvers un Uztvērējs līdzsvarotas XLR audio pa optisko audio Digitālā šķiedras media converter

0 Recenzijas
€6.64

ANPWOO GPS Lokatora Transportlīdzekļa Mini Gps atrašanās vietas Vecs un Bērnu Zaudējis Transportlīdzekļa pretaizdzīšanas Izsekošanas Ierīce Sūtījumu : WORLDWIDE SHIPPING. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO) Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu

3 Recenzijas
€11.69

ESCAM 8CH HD CVI/TVI/AHD Pasīvās Raiduztvērēju 8Channels Video Balun Adapteris Raidītājs BNC, lai UTP Cat5/5e/6 Kabeļu 720P, 1080P Pasīvās HD Transīvers Preci Specifikācija Īpašības Pārraides Signāls 8channel Pārraides

0 Recenzijas
€4.85

Barošanas adapteri apraksts: Elektriskās Specifikācijas Ieejas Spriegums 100-240Vac,50-60Hz,0.6 Max Izejas Spriegums 12V Outputr Pašreizējo 2000mA Vidējā Efektivitāte 85% Min Gaidīšanas Jaudas Zudums 0.3 W Max Izejas Svārstības, salīdzinot ar Pašreizējo Aizsardzības

1 Recenzijas
€15.49

Augstas Kvalitātes RJ11 RJ45 Cat5 Cat6 Telefona Vadu Tracker Marķiergāzes Tonera Ethernet LAN Tīkla Kabeli Testeri Detektoru Līnijas Finder Funkcijas: 100% Pavisam jaunu un augstas kvalitātes!Šis instruments ir multi-funkcionālo rokas kabeļu testēšanas rīku.Tas ir plašu

Saistītie Produkti