GPON SFP ONU Stick Ar MAC SC Savienotājs DDM pon modulis

Novērtējums 

Jauns produkts

Pieejams

1000 vienības:

€41.33

€53.68

GPON SFP ONU Stick Ar MAC SC Savienotājs DDM pon modulis Produkta Īpašības • Vienu fiber divvirzienu datu saites asimetriska TX 1244Mbps / RX 2488Mbps GPON ONU

pieteikumu ar GPON MAC

funkcijas.

• SC/UPC trauku SFP ar GPON ONU MAC iekšā, "Plug-and-play", izmantojot auto-discovery un konfigurācijas

• 1310nm DFB pārsprāgt režīmā raidītājs, 1490nm TIA nepārtrauktā režīmā uztvērējs

• Viena 3.3 V strāvas padeve

• Digitālās diagnostikas monitors saskarne savietojams ar SFF-8472

• SFP MSA atbilstību

• Zems EMI un lielisku ESD aizsardzību

• I klases lāzera drošības standartam IEC 60825 atbilst

• RoHS atbilstība

• EPON ONU saderīgu

• Saskaņā ar VM Multi-Avots Nolīgums (MSA) SFF-8074i

• Atbilst ITUT-T G. 984.2, G. 984.2 1. Grozījums

• Atbilst ITUT G. 988 ONU vadības un kontroles interfeiss (OMCI) specifikācija Produkta Apraksts

Absolūto Maksimālo Vērtējumi Parametrs Mērvienība Min Tipisku Maks. Barošanas Spriegums V -0.5 3.6 Uzglabāšanas Temperatūra ℃ -40 85 Darbojas Lieta Temperatūras ℃ -40 85 Darbības Relatīvā Mitruma % 5 95 RX Ieejas Vidējā Jauda dBm 0 -7 IETEICAMS DARBA VIDE Parametriem Simbolu Min.Tipisks Max Vienības Barošanas Spriegums V CC 3.135 3.3 3.465 V Strāvas Padeve Strāvas Icc 350 mA, kas Darbojas Lieta Temperatūras TI -40 25 85 ℃ ABSOLŪTO MAKSIMĀLO REITINGA Parametru Simbolu Min Max Vienības Barošanas Spriegums 0 V CC 3.6 V Uzglabāšanas Temperatūra Tc -40 85 ℃ Darbojas Lieta Temperatūras TI -40 85 ℃ Relatīvais gaisa Mitrums RH 5 95 % RX Ieejas Vidējā Jauda Pmax -7 dBm

Tagi: 10g sfp, šķiedras kodolsintēzes mašīna, šķiedras slēdzis, kodolsintēzes salikšanas mašīnas, skaitītājs pon, gpon sc apc, gpon ceļā, onu, liels kuteri, ax3
Zīmola Nosaukums ANDDEAR
Šķiedras Tips Vienā Režīmā

Uzrakstīt recenziju

GPON SFP ONU Stick Ar MAC SC Savienotājs DDM pon modulis

GPON SFP ONU Stick Ar MAC SC Savienotājs DDM pon modulis

3 Recenzijas
€14.86

Bezmaksas piegāde 30MW Vizuālo Defektu atrašanās vietas Optisko Šķiedru Kabeļu Testeri Klāstu 30Km 1) ir AM un CW darba režīmā,SC,ST,FC,2,5 mm universālo interfeisu,noteikšanas diapazons,izejas jauda stabilitāti. 2) testēšana, stāvokļa optiskās šķiedras,locīšana,

2 Recenzijas
€34.57

1 Pāris 2 Gabali/partija, 16 Kanālu Video Optisko Pārveidotāju 1V1D Optisko Šķiedru Video Optical Raidītājs & Uztvērējs 1CH +RS485 Datu Produktu Pārskats: Video (+Reverse Dati) optisko pārveidotāju pieņemt progresīvo starptautisko digtal video un optisko šķiedras

0 Recenzijas
€24.35

10pcs Jaunu Optiskās Šķiedras Sadalītāja 0.9 mm Vienotā Režīmā Mini Tērauda Caurules LC UPC/APC 1x2 uzvilkt Čiekuru 50:50 Optisko Šķiedru Sadalītāja Īpaša Modelis: LC UPC/APC 1*2 Ceļu Sadalot attiecība: 50:50(Var pielāgot, klientiem ir nepieciešams norādīt) Ievietošanas

1 Recenzijas
€48.56

tālruņa pakalpojumu platformas programmatūras remonts rasējumi, mobilo telefonu plates Remonts mobilo telefonu PCB Wu xin ji Paketes Saturu, wu xin ji Dongle x 1 gab.

Saistītie Produkti